Traffic Spirit 6.0.1 Türkçe

17
25281
Traffic Spirit 6.0.1 Türkçe
Sosyal Ağda Paylaş

Traffic Spirit 6.0.1 Türkçe Olarak Sizlerle!

Peki bu sürümde ne farklılıklar var?

Bildiğiniz üzere bu programın her sürümünü Türkçe olarak çevirisini gerçekleştiriyorum. Yeni sürümde köklü değişiklikler ve de yeni özellikler olduğunu baştan söyleyeyim. Peki nedir bunlar?

1- Yeni sürüm çekirdeği Google Chrome tanalı olarak oluşturuldu.

Bu bize ne avantaj sağlayacak?

Yaptığım testlere göre sistemde daha verimli çalıştığını söyleyebilirim. Dahili olarak dosya eklentileri ve yerelleştirme ile ilgili uyumluluk arttırılmış oldu. (Bazı sistemlerde programın kendini kapatması gibi örnek gösterilebilir)

2-Yeni trafik platformu simülasyon modu eklendi. Artık herhangi bir PC türü yada mobil aygıtı simüle edebilirsiniz.

Peki ya bu?

İşte en can alıcı nokta bu aslında. İstediğiniz aygıt türünden yada browserden trafik alabiliyorsunuz. Peki bu size nasıl bir avantaj sağlayacaktır? En basit örnek olarak mobil içeriğe önem veren ve reklam barındıran sitelerin bu yolla geliri daha üst seviyeye çıkacaktır. Örneğin bazı reklam ağları sadece mobil trafiği ücretlendirir. Mobil aygıt yüzdesini arttırarak gelirinizi arttırmak ve mobil trafikte yükselme şansınız artacaktır.

3-Çalışma verimliliği arttırıldı ki; Bu konuda şunu söyleyebilirim en azından. Dikkat ettiyseniz eğer bundan önceki sürümlerde planlanan trafik ve gerçekleşen trafik gibi değerler mevcuttu. Bu değerlerin yanında da gerçekleşen trafiğin başarı yüzdesi görüntülenmekteydi. İşte bu noktada birçok kez % gerçekleştirme oranını sıfıra yakın hatta birkaç kezde sıfır “0” olarak görüntüledim. Bunun önüne bu sürümde iyileştirme getirilmiş. Elbette programı saatler yada günler boyu neredeyse bir hiç için çalıştırmanın önüne geçildi böylece.(Bu hata bazı istisnai durumlarda gerçekleşiyordu önceki sürümlerde).

4-Yazılım fonksiyonu ve trafik kalitesi geliştirildi. Bazı durumlarda programın aniden kapanması durumu ve buna benzer hatalara iyileştirme yapıldı. Unutmayalım ki kusursuz olduğunu söyleyemeyiz. Bu düzeltme işlemleri tamamen kullanıcılardan yapılan geri bildirimler neticesinde yapılmaktadır.

Şu anki sürümde sistem uyumluluğu olarak; bütün işletim sistemleri desteklenmektedir. (XP,2003,Vista,Win7,Win8,Win10). XP hariç tüm sürümlerin (32/64 Bit) ve XP(32 Bit) Testleri tarafımdan yapılmış olup gayet düzgün biçimde çalıştığı tarafımca gözlemlenmiştir. Yine aynı şekilde önceki sürüme benzer olarak VMWare gibi sanal makinelerde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise aynı IP adresinden üç adet ten fazla program çalıştırmamanız olacaktır.

 

Programın Yeni ve Türkçe Sürümü Ekte Mevcuttur. Güle Güle Kullanın!

Not:Program altyapısı değiştiği için boyut bayağı yükselmiştir.

[ads2]

Traffic Spirit 6.0.1 Türkçe
3.02 (60.45%) 7477 votes
Ipts 601TR
Ipts 601TR
ipts_601TR.rar
29.8 MiB
70793 Downloads
Ayrıntılar

17 YORUMLAR

  • Merhaba,
   Ücretsiz olarak en fazla 10000 dk ya kadar çıkartabilirsiniz. Bu durumda bilgisayarınızın donanımı ve yazılımların güncel olmasıyla bağlantılıdır. Güncel yazılımlarla(Flash,IE Gibi) Core i3 4GB lik bir PC veya eşdeğeriyle bunu son noktada kullanabilirsiniz.

 1. Bu programla reklam tıklaması yapılıyor dediniz fakat nasıl olacak ayarlarda.Mesela atıyorum link.** gibi kısaltma sitelerinden “reklamı geç” butonuna basmasını hangi ayarlarla sağlarız ?

  • İyi bir PC konfigürasyonu ile elde edilebilecek hit/süre 10bin dakikadır. Eğer siz bu süreyi tek bir siteye yüklerseniz site slotu 9/10(9 adet boş daha) olsa dahi yenisini ekleyemezsiniz. Bu süreyi hesaplarken eğer altsayfa fonksiyonunu aktifleştirdiyseniz bunlarda hesaba katılacaktır. Ayarları yaparken atlatığınız bir nokta olmamasına dikkat edin.Konfigürasyonlara göre bu süreyi 2000 dakikadan 10000 dakikaya kadar gördüm. Özellikle IE ve Flash Player’in güncel olması önemlidir.

  • Buraya yönlendirmesinin sebebi programı Türkçeleştirdiğim için imza atmak gibi birşey. Önemli olan birden fazla link koymak değil aslında. Ücretli kısımda da 10000dk ile sınırlıdır. Bir adet link ilede 10000dk yı doldurabilirsiniz. Dakika ayarını ona göre düzenlemeniz gerekir.

  • Merhaba,
   Yeni sürüm çıktığı için bu mesajı alıyorsunuz. Şu anda çevirisini yapıyorum ve muhtemelen akşam saatlerinden sonra konu halinde paylaşacağım. Email adresinizi doğru girdiyseniz buraya konuyu açtığımda mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.

CEVAP VER