Traffic Spirit Türkçe 6.12 Sürüm

22
1442
Traffic Spirit Türkçe 6.12 Sürüm 2
Sosyal Ağda Paylaş

Traffic Spirit Türkçe 6.12 Sürüm Yeni ve Sizlerle!

Her yeni sürümde olduğu gibi çıktığı andan itibaren Türkçeleştirme çalışmasını yapıyor ve sizlerle paylaşıyorum. Bu sürümde yine çeşitli iyileştirmeler mevcut. Bu iyileştirmeler;

-Düşük ziyaret oranı problemi giderildi

-Yazılım performansı iyileştirilip, işlemci kullanım oranı azaltıldı.

-Test aracının gerçeğe yakın sonuçlar vermesi için optimize edildi.

traffic-spirit-türkçe-seo

İşlemci kullanım oranı her sürümde daha da iyileştiriliyor. Buda konfigürasyonu düşük olan bilgisayarlar için oldukça iyi olacaktır. Bazı kullanıcılardan gelen şikayetler gibi sayımlarda ve ziyaretlerdeki oranın düşmesi gibi problemlerde giderilmiş. Her zaman olduğu gibi programın Türkçe sürümünü ekte bulabilirsiniz.

Program her güncellemeden sonra eski sürümlerinde Limit uyarısı verir. Bu yüzden her zaman güncel sürümü kullanmanızı tavsiye ederim.

Programın Resmi Sitesi

Not:Blog sayfasına üye olacaksanız lütfen gerçek mail adresinizi kullanın. Bu durumda yeni çıkan sürümlerden haberiniz olabilecek.

Traffic Spirit Türkçe 6.12 Sürüm
2.83 (56.67%) 108 votes
Traffic Spirit Türkçe
Traffic Spirit Türkçe
ipts_612TR.rar
Version: 6.12
29.8 MiB
630 Downloads
Ayrıntılar
TEILEN
Önceki İçerikCall of Duty Modern Warfare Remastered
Sonraki İçerikSkrill Ödeme Sistemi
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"

22 YORUMLAR

   • İki farklı modemden 2 bilgisayardan tık gönderiyorum biri 1500 biri 6500 tık gönderiyor. 2 binin üzerine çıkmıyor tık onu diyorum önceden tamam o kadar vermiyordu ancak 5 binin altına da düşmüyordu.

 1. Yorum:aynen katılıyorum 2000 ni bulmuyor fiber kullanıyorum i7 32 gb ram ve 2000 bence bir gariplik var ayrıca sizin sitenize/bloğunuza zaten isteyen takip etmek için üye olur bu zorunluluk niye ?

  • Arkadaşlar böyle üye olmak gibi bir zorunluluğunuz yok! Çıkan pop-up sadece,müsade edin onu koyabileyim. Ayrıca gariplikten ziyade güncellik ile ilgili bir sorununuz olduğunu düşünüyorum. Core 2 Duo 4GB Ram Win10 güncel ile 8500 alırken AMD FX8120 16GB Ram Win10 güncel ile 10000 alıyorum. Aynı makinede 2500 rakamınıda gördüm. Güncellemelerinizi yapmanızı öneriyorum.

 2. Merhaba hocam bu program ile sayfa kaynağından aldığım reklam linkime tıklama çekebiliyordum ama sistem geri yükleme yaptım sonra bi türlü yapamadım değişik ayarlar denedim ama reklam sitesine yansımıyor. yardım edebilir misin?

    • Programın arkaplanda çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Programı bir kez açsanız dahi arka planda birden çok kez açıkmış gibi göründüğünü farkedeceksiniz. Programı kapatıp(görev yöneticisinden de Traffic Spirit’in tümünü kapatıp) Internet Explorer ve diğer browserlerden de çerezleri ve gözatma geçmişini silin. Bunun artından dinamik ip kullandığınızı varsayarak ip değişmesi için modemi kapatıp tekrar açmanızı öneriyorum. Eğer sorun devam ederse mecburen bir süre beklemeniz gerekecek, aşırı istek gönderiminde server bu tip filtreleme yoluna gidebiliyor.

CEVAP VER