365 Tui Website Hit Türkçe Sürüm

365 Tui Website Hit Türkçe Sürüm Sizlerle!

365 Tui Website Hit Programı yine çin kaynaklı bir program ve Türkçeleştirilmiş sürümü sizlerin beğenisine sunuyorum. Oldukça güzel fonksiyonlara sahip programın kısa kullanım videosunu ekliyorum az da olsa fikir edinebilirsiniz. Referans kaynak ekleme,anahtar kelime sıralaması gibi birçok özellik mevcut. Sayfada istediğiniz yere fare tıklaması yaptırabilirsiniz. Tabi bunun için ya VIP üye olunması yada standart üyenin 2000 ve üzeri bir puan toplaması gerekiyor. Puan toplamak için ücretsiz kullanıcı kaydı yaptıktan sonra giriş yapıp günlük katılım kısmına tıklaması gerekiyor. IP kısmından yerel IP seçimini yaptığınız zaman bulunduğunuz IP nin ülkesinden kullanıcı göndermeye başlar. Test etmeniz ve görüşlerinizi belirtmeniz için ekte programın kendisini paylaşıyorum. Bol hitli günler dilerim!

365tuiTR380
365tuiTR380
365tuiTR380.rar
9.1 MiB
542 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikAcroRIP 8.26 Türkçe Sizlerle!
Sonraki İçerikBattlefield 1 inceleme
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"
 • Erdem

  Traffic Spirit mi daha iyi bu program mı?

  • Traffic Spirite göre + ve – yönleri var. Ama özetle puan kazanmadan yada VIP olmadan traffic spirit bir tık daha önde diyebilirim.

 • Metin

  Bulunduğun ülkenin ip adresine göre kullanıcı göndermesi güzel aslında

 • QQno: nedir ne yazmak gerekiyor üye olmak için tşk.

  • QQ da bir sosyal platformdur. QQ no için kafadan atacağınız 10 haneli bir sayıyı kullanabilirsiniz benim yaptığım gibi.

 • Ekrem Erdem

  üye olamıyorum!

 • denedim etki ediyor ama yabancı olanı daha cok hosuma gitti benim kullanan arkadaşlarım var

  • Yabancı olanından kastınız hangisi yada nedir? Aynı programdan mı bahsediyorsunuz?