Addmefast Kullanım ve Botlar 2

Merhaba değerli okurlar,

Bu yazıda sizlere kısaca AddmeFast sistemini nasıl kullanacağınızı anlatmaya çalışacağım. Özetle birbirinin sayfasını yada profilini beğenmek diyebiliriz bu sistem hakkında. Sayfayı beğenirsiniz puan alırsınız yada takipçi olursunuz puan alırsınız mantığıyla çalışır. Topladığınız puanlarıda istediğiniz bir FB sayfası yada pinterest gibi bir sosyal ağ sayfanız için kullanabilirsiniz. AddmeFast ve diğer sosyal ağlara kayıtlı olduğunuzu varsayarak sayfanızı nasıl eklersiniz ve nasıl kullanırsınızı anlatmaya çalışacağım.


Üstteki videoda anlatmaya çalıştığım gibi ekleyeceğiniz siteye vereceğiniz puanı addmefast sistemi bloke edebiliyor bazen(bu blokeyi genelde iki tıkla kaldırabilirsiniz). Örnek olarak Facebook sayfa eklemesi;Add Site/Page kısmına tıklayıp facebook likes kısmını seçiyoruz. Countries kısmından hangi ülkelerden beğeni geleceğini seçiyoruz. Page URL kısmına facebook tam sayfa adresimizi yazıyoruz. Sınırlama yapacaksanız total(toplam) clicks ve daily(günlük) clicks kısmını doldurabilirsiniz.Save Changes ile kaydımızı yapmış oluruz.

admeface

Diğer bir site yada sosyal ağ ekleme işlemi ise Google+ için. Kullanıcılara biraz daha karışık gelmektedir ancak fark olarak üye adınızdan çok nerdeyse hiç görmediğiniz üye numaranızı yazmanız gerektiği içindir. adres satırına plus.google.com yazıp girdikten sonra profil kısmına tıklıyoruz ve adres satırında 113797933186169744542’na benzer bir rakamı kopyalayıp resimde görülen kısma yapıştırıyoruz.

plus

Yine benzer adımları izledikten sonra instagram,twitter,pinterest için kullanıcı adınızı yazarak işlem yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri yaparken zorunlu giriş olan sayfa başlığı kısmına(Sadece Addmefast içinde ayırıcı olması açısından gerçek site başlığı olması şart değildir)başlık yazarken Türkçe karakter kullanmamanız gerekiyor. Aksi durumda Site yada platform ekleme işlemine müsade etmiyor.Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra puan kazanmaya geçelim ki belirttiğimiz adreslere kullanıcılar gelmeye başlasın. Sol tarafta görünen free point kısmı puan kazanmak için kullanılır. Puanı nereden kazanmak istiyorsak o sosyal platformda bir hesabımızın olması gerekiyor. Standart olarak facebook sayfa beğenisi yada başka bir platformun beğeni yada paylaşım kısmını kullansak dahi bir pop-up penceresi açılıp beğeniyi yaptıktan sonra yaklaşık 15 saniye kadar beklemek gerekiyor eğer gereğinden erken pencereyi kapatırsanız pencerenin erken kapatıldığına dair uyarı mesajı alırsınız ancak puanı alamazsınız. Bot programı ile bu adımları görmeniz gerekmiyor. Bot kullanırken dahi arada bir puan kazanacağınız platformu değiştirmenizi öneririm.

AddMeFast-Bot
AddMeFast-Bot
AddMeFast-Bot.zip
425.1 KiB
1007 Downloads
Ayrıntılar
BOT-ADDMEFAST-2015
BOT-ADDMEFAST-2015
BOT-ADDMEFAST-2015.zip
17.7 MiB
254462 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikAdult Video Script 3.3+Plugin
Sonraki İçerikWTP Tube Theme WordPress 2.1
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"