AddmeFast ve JitBit Macro Recorder

1
15589

Merhaba değerli okurlar işte karşınızda AddmeFast üstünde en etkili yöntem JitBit Macro Recorder Software !

Önceki yazılarda da kısaca  AddmeFast Botlardan bahsettim. Bot programlarının tek avantajı bilgisayar başında olmanıza gerek yoktur. Ancak çok iyi çalıştığını yada addmefast platformu üstündeki seçeneklerin tamamını desteklediğini söyleyemeyiz. Bu durumda elimizde en iyi seçenek olarak JitBit Macro Recorder programı kalıyor.

[ads1]

Programın temel mantığı fare ve klavye hareketlerini kaydet ve oynat şeklindedir. Unutmadan kayıttan oynatma durumu gerçek hareketleri yada eylemleri içerir. İster tıklama ister yazı yazma hiç fark etmez. Program ile makronuzu kaydettikten sonra kaç kez oynatmak istediğinizi yazıp play tuşuna basmanız yeterli oluyor. Gerisi arkanıza yaslanıp çay kahve molası vermek. Aşağıdaki video da yapılması gereken işlemleri kısaca anlatmaya çalıştım. Unutmadan herhangi bir tarayıcı kısıtlaması yoktur. Programı ekte bulabilirsiniz, satın almak isterseniz tıklayın.

 

JitBitMacroRecorder
JitBitMacroRecorder
JitBitMacroRecorder.5.8.rar
Version: 5.8
1.5 MiB
429 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikDiabolic Traffic Bot 5.20 Full
Sonraki İçerikCpmtl Reklam Ağı ile Sizde Para Kazanın
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"
  • Hocam sen napmışsın helal olsun sana tam ihtiyacım