Adult Video Script 3.3+Plugin

Merhaba değerli okurlar,

VideoTube tarzı site açmak isteyenlerin tercihte en ön sırada tuttuğu scripti paylaşıyorum. Scripti kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Başlıkta ilgi odağı olan adult kelimesi olsada indireceğiniz dosyada adult olmayan versiyonuda mevcuttur. Yetişkin tarzı sitelerden ve normal sitelerden (kuracağınız versiyona göre) video embed özelliği vardır. Şu an son sürümü 3.3 olarak görünmekte. Kullanımı ve kurulumuda kolaydır.

Kurulum için;

distribution klasöründen istediğiniz versiyonu seçerek ftp nizde ana dizine atın. Kullanım talimatında olduğu gibi php dosyasındaki yolu sitenizdeki gibi değiştirin include/config.paths.php and set $config[‘BASE_URL’])  base url yazan kısma site adresini yazıyorsunuz.

. Yine php dosyasında database bilgilerini girin include/config.db.php

. Daha sonra sql dosyasını phpmyadminden import edin. Dosya izinlerini verdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Değiştirmeden önce admin bilgileri

kullanıcı adı:admin şifre:admin    dir.

İndirme Adresi:

Download

Paylaş
Önceki İçerikTraffic Spirit 5.3.3 Türkçe Versiyon
Sonraki İçerikAddmefast Kullanım ve Botlar
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"
  • rosario anton kavin (allmighti

    nothing files there to download

    • Sorry for that,check again reuploaded.

    • Ahmet Önder

      Sorry for that,reuploaded. You can download now