Coin Düşüş Eğilimi Bittimi?

0
120
ethereum

Coin düşüş eğilimi bittimi? .

Top 20 paraları karışık durumda, ancak yukarı momentumun şu an için tüm piyasa adına soluk olduğu açık. Dolaşımdaki dijital varlıkların toplam aktifleştirilmesi, Perşembe günü bu kez 135 dolardan 137 milyar dolara yükseldi. Şimdi ise 136,1 milyar dolar civarında seyrederken BTC nin baskınlığı da %54 olarak devam ediyor.

eth charts

Altcoinler arasında en büyük kazanan Zcash (ZEC)

Ethereum, 118,39 dolar seviyesinden el değiştiriyor. ETH, kısa vadeli teknik resmi geliştirmek için 120 dolarlık tutara sahip olmalı. Ayrıca yukarı momentum henüz görülmeyecek bir yer değil. ZCash bugün en büyük kazanan. Dün Coinbase’de listelendiği açıklanan ZEC kısa bir süre içinde %18 oranında artış gördü. Kripto para yazım sırasında %9 oranında artışla 87 dolar seviyesinden işlem görüyor. ZEC şu anda 469 milyon dolarlık piyasa değeriyle 19. Sırada oturuyor.

zcash charts

Kripto Piyasada Şu Anda Olarak Neler Oluyor?

 

  • Muhammed El Erian, kripto paraların aramızdan ayrılması için çok erken olduğunu düşünüyor. Ayrıca onların her zaman finans dünyasında yer alacağını da ekliyor.
  • TRON, Blockchain tabanlı bir oyun fonu başlatmayı planlıyor.
  • Güney Kore, kripto para birimi politikasıyla U dönüşü yapıyor.
  • Analist ve uzmanlar Bitcoin fiyatı için öngörülerini artış yönünde revize etmeye başlıyor.

Birçok madencinin düşen fiyatlardan dolayı riglerini kapattığı aşikar. Kaldı ki bu durumda bir çok coinde zorluk derecesinin azaldığını görüyoruz. Yine çoğu coinde rig çalıştırmanın elektrik tüketiminide karşılamadığını biliyoruz. Bu durumda sabredip madenciliğe devam etmek mi yoksa fişleri çekip yükselmesini beklemek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here