Cpmtl Reklam Ağı ile Sizde Para Kazanın
Yerli Reklam Ağı CPM.tl

CPM.tl nin jet hızındaki ödemesiyle sürpriz yaptı!Ödeme Kanıtı

Önceki bir yazımda cpm.tl reklam ağından bahsetmiştim ve jet ödemesiyle de sürpriz yaptı. Hitlerin düzgün sayıldığından bahsetmiştim. Herhangi bir sorun farkettiğinizde panel üstünden mesajla ulaşabilir ve hızlıca yanıt alabilirsiniz. Yayıncı iseniz ve web siteniz varsa SEO işleminden sonra dikkat edeceğiniz bir nokta da yayınladığınız reklamlarlar yada başka bir deyimle kullandığınız reklam kodlarıdır. Kullandığım bir çok reklam kodunda iframe/truva türünden kodlara yönlendirme yaptığını gördüm diğer bir çok reklam ağında. CPM.tl ile bu zararlı kodlardan uzak hitlerinizin düzgün sayıldığı bir kazanç sisteminde yer alacaksınız. Ödemeler TL üzerinden 20TL ye ulaştığında PayPal yada banka havalesi üstünden hiçbir kesinti olmadan yapılmaktadır. İşte size kanıtı; daha reklam kodlarını kullanalı henüz 10 gün olmamışken ilk ödeme;  Sizde kayıt olun düzgün ve temiz bir reklam ağıyla kazanmaya başlayın. Kayıt olmak için tıklayın

cpm.tl paypal jet ödeme sürprizBir makale hazırlarken genellikle objektif davranmaya çalışıyorum. CPM.tl içinde aynı durum ile yazmaya başladım. Her web yayıncısının yada web site sahibinin içerik hazırlarken yada reklamcı gözüyle reklam alırken özgün içerik hazırlaması vazgeçilmez bir husustur. Sitenizde diğerleriyle aynı dosyaları da yayınlasanız sizin bu dosyayı ne şekilde kullanıcılara sunduğunuz çok önemlidir. Kaldı ki reklam ağlarıda Google ile benzer biçimde istatistik tutmaktadırlar. Bir reklamın geçerli görüntüleme olarak sayılabilmesi için 15-30 saniye arası görüntülenmesi gerekiyor reklam ağlarının genel tabiriyle. Bir reklam ağına üye olmadan önce elbette site içeriğinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Sitelerimin neredeyse hepsinde wordpress altyapısını kullanmaktayım. Gerek blog türünde gerek film gerekse dizi sitesi olsun kendini kanıtlamış bir altyapısı varken sürekli de kendini geliştirmektedir. Bakınız cpm.tl ödeme notunda dahi bu mesajı yazma ihtiyacı hissetmiştir. İyi içeriğe sahip bir web sitesi her zaman daha iyi kazanç sağlayacaktır kuşkusuz. Neredeyse her reklam ağında da olduğu gibi cpm.tl reklam ağında da referans sistemi mevcuttur. Referans sisteminde referans linki ile kayıt olanlar için bir kayıp söz konusu değildir. Referans linki sahibine %5 reklam ağının kar kayından aktarılır. Sizde şimdi kaydolmak için tıklayın!

cpmtlödeme

[ninja-popup id=741 autoopen=true]


Paylaş
Önceki İçerikCpmtl Reklam Ağı ile Sizde Para Kazanın
Sonraki İçerikGathering Proxy ile Nasıl Proxy Toplanır?
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"