Cpmtl Reklam Ağı ile Sizde Para Kazanın
Yerli Reklam Ağı CPM.tl

Yeni Reklam Ağı CPMtl ile Sizde Para Kazanın!

Yayıncı iseniz CPM.tl ile artık sizde para kazanın. Bildiğiniz üzere bir çok reklam ağı mevcut. Hatta bir çoğunada üyeliğiniz olabilir. CPM.tl yi tavsiye etmemin birinci nedeni yerli olmasıdır. Bunun yanında mesajlarınıza hızlı yanıt alabilirsiniz. Adult hariç her türlü siteni neredeyse kabul etmektedir. Banka havalesinden Paypal gibi çeşitli ödeme seçenekleri mevcut.Alt limit 100TL dir. Site ve reklam kodlarının onayı en hızlılarından diyebiliriz. Elbette neredeyse her reklam ağında olduğu referans sistemi mevcut ve oran %5 olarak ayarlanmış.[ads1]

Aynı anda bir çok site ekleyebilirsiniz. Birçoğunda olduğu gibi aynı sayfada sadece 3 farklı türden reklama müsade ediliyor. Bu toplam reklam sınırının 3 olduğu anlamına gelmiyor. Toplamda farklı sayfalarda içeren bütün reklam kodlarını kullanabilirsiniz. CPM oranının gayet iyi olduğunu ve düzgün sayıldığını söyleyebilirim. Her bir reklam kodu için kazancı ayrı ayrı da takip edebilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

 

 

 

 

Paylaş
Önceki İçerikAddmeFast ve JitBit Macro Recorder
Sonraki İçerikCPM.tl 2 Ödeme Kanıtı
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"