Diabolic Traffic Bot 5.20 Full

Bildiğiniz üzere bu alanda pek çok yazılım mevcut, bazıları vaad ettiği performansı gerçekleştirirken bazıları ise belirtilenin aksi yönde sitenin popülaritesine de zarar verebilmektedir. Bu alanda orta kalite diyebileceğimiz Diabolic Traffic Bot gerek link kısaltma siteleri olsun gerekse normal web hit olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ekte Free sürüm mevcuttur. Free sürümün ücretli sürümden farkı da proxy listesini otomatik çekip kontrol edememesidir. Bunun için Gather Proxy Premium/Free kullanabilirsiniz.

[ads1]

Bu tip programların neredeyse hepsi proxy listesine ihtiyaç duyarlar ve kaliteli proxy sunucu bulmak gerçekten zorlaşabiliyor. Proxy sunucu listesi bulunan sitelerin hiçbirine nerdeyse güvenmeyin çünkü sunucunun durumu kısa süre içinde değişebilir yada illegal kullanımların çoğalması nedeniyle kara listeye alınmış olabilir. Bu yüzden kullanmadan hemen önce listenizi program aracılığıyla kontrol etmenizi tavsiye ederim. Botun kullanımı aslında oldukça basit seçeneklerden private proxy kısmını seçip listemizi yükleyip kayıt ettikten sonra yapmak istediğimiz işlemi seçiyoruz. Bu link kısaltma sitesini ziyaret etmek yada standart bir web site ziyaret simülasyonu da olabilir. Çoğu zaman link kısaltma sitelerinde çalışmamasının nedeni proxynin güvenilir olsada yavaş kalmasından kaynaklanabiliyor. Ekte bot dosyasını bulabilirsiniz.

[ads2]

 Diabolic520
Diabolic520
Diabolic520.rar
23.0 MiB
450 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikWTP Tube Theme WordPress 2.1
Sonraki İçerikAddmeFast ve JitBit Macro Recorder
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"