ethereum-borsasi

Miningten Sonra Ethereum Nerde Bozdurulur ?

Herşey iyi güzel ethereum ları da topladık. Peki nerde paraya çevireceğiz? Sıklıkla kullandığım ve güvendiğim bir platform var; CEX.IO 

Elbette her coin borsası gibi belirli komisyonlar var ve makul ölçüdeler. Bu komisyonlar ve de işlem limitlerini onaylı kullanıcı olup daha aşağı çekebilirsiniz.

CEX.IO da nasıl depozit yatıracaksınız yada paranız nereye aktarılacak? Basit ve hızlı biçimde kredi kartınıza aktarımlar sağlanıyor. Depozitler ve çekimler anında (saniyeler içinde) hesabınıza aktarılıyor.

İşlem hızı ve güvenilirliğin yanında neredeyse tüm dijital para birimlerini diğer borsalardan daha yüksek fiyattan bozdurabilirsiniz. Ethereum’u baz alırsak diğer borsalardan ortalama 50 USD daha yüksek fiyattan bozdurabilirsiniz. Bütün bu işlemleri ister bilgisayarınızdan istersenizde akıllı telefonunuzdan yapın.

Sadece ethereum değil elbetteki diğer popüler dijital para birimlerinide alıp satabilirsiniz. Girişte hesabınızı güvence altına almak için iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirmenizi öneririm. Gerek mobil gerekse bilgisayar arayüzü için kullanımı en kolay platform diyebilirim. Kaydolmak için hemen tıklayın.