ExoClick ile Sizde Kazanabilirsiniz! 2

ExoClick ile Sizde Daha Çok Kazanabilirsiniz!

Birçok web yayıncısı bu reklam ağının sadece Adult reklamlara aracılık ettiğini düşünür. Ancak İspanya kökenli bu kuruluş adult reklamların yanında kategoriye göre normal reklam türlerine de aracılık etmektedir. Neredeyse tüm içerik türlerine sahip web siteleri yayıncı olarak kabul edilmektedir. En düşük ödeme alt limiti olarak da gayet makul bir tutar olan 20$ belirlenmiştir. Hesabınızda 20$ biriktiğinde ve ödeme haftasına denk geldiğinde ödemenizi hızlı bir biçimde alabiliyorsunuz. Unutmadan hitleri anlık olarak saymakta ve rahatlıkla takip edebilmektesiniz.

 Köklü bir reklam ağı(bir çok kullanıcının deyimiyle adult sektöründe). Aslında sadece adult sektörünün öncülerinden olmadığını üst satırlarda da belirtmiştim. Adult web sitesi her ne kadar cezbedici olsada gelir açısından elbette bir nebze de olsa risk taşıyabiliyor. Ödeme yöntemlerine gelecek olursak da benimde öncelikli tercihim olan Payoneer (komisyon uygulanabilir-her zaman değil)desteği mevcut ve ödeme alt limiti sadece 20$ dir. Bunun yanında Türkiye harici yayıncılar için PayPal(komisyon yok) da mevcut ve aynı ödeme alt limitine sahip. Bir diğer ödeme yöntemi ingilizcesiyle Wire Transfer yada bizim dilimizde banka havalesi de mevcut(Banka komisyonları geçerli) . Ancak bunun için hesabınızda en az 500$ olması gerekiyor ki buda oldukça ciddi bir rakam. Bir diğer ödeme yöntemi de Paxum. Ancak Paxum da üyeliği aktif hale getirebilmek bayağı bir zorlu olabiliyor. Kimlik beyanı gerekiyor. Alt limit yine 20$. Bir diğer ödeme yöntemi Rus kaynaklı olan Webmoney ve ödeme alt limiti 200$ ve pek tercih edebileceğim bir yöntem değil işin açığı. Parayı almanız için bayağı bir çetrefilli yollardan geçmeniz gerekiyor diyebilirim.

 

 

ödeme1 Tarafınıza ödeme yapıldığında Payoneer’den bu şekilde mail alırsınız. Bakiye ister hesabınıza isterseniz ATM den çekmek üzere kullanacağınız ön ödemeli kartınıza aktarılır. ExoClick’ten ödeme yapıldığına dair bir mail gönderilmez. Bunu ExoClick panelinizden de takip edebilirsiniz. ExoClick’e üye olup kazanmaya başlamak için aşağıdaki banner’e tıklamanız yeterli. Bol Kazançlar!

 

  • Mustafa

    Ödeme aldınızmı hiç?

    • Evet üstteki ekran görüntülerinden bir tanesi de ödemeye kanıttır.