Gathering Proxy ile Nasıl Proxy Toplanır?

Gathering Proxy ile nasıl proxy toplanır ve kontrol edilir?

Gathering Proxy Programı açtıktan sonra ilk sekmede olduğu gibi proxy toplama kısmını görüntüleyebiliriz. Burada da karşımıza iki seçenek çıkıyor. Birincisi proxy toplamada programın sunucularını kullanmaktır. Bu seçenekte 300den fazla siteden aynı anda bilgi toplayıp derlemektedir. Toplamayı kendi isteğinize göre sınırlandırabilirsiniz. Gerek sayı gerekse bağlantı türüne göre bunu yapmak bu programla kolayca mümkün oluyor. Video süresi uzun olmasını istemediğimden dolayı sayıyı 1000 ile sınırladım. Proxy taramayı ve toplamayı tamamladıktan sonra birde blacklist check yapmamız gerekir ki bu da çok önemli. Blacklist check kısmına tıkladıktan sonra yine start butonuna tıklayıp sonucu bekliyoruz. Blacklist yani kara listeye alınan serverler kırmızı şeritle işaretlenecektir. Bunu listeden kolayca ayıklamak için de sadece remove selected kısmına tıklıyoruz ve listemiz temizlenmiş oluyor. Son adımda ise listenin üstünde sağ tıklayıp export all deyip bir txt dosyasına kayıt edebiliriz.

Not: Program faal olarak çalışmaktadır. Ancak yapımcının da belirttiği üzere yoğunluk ve bakım zamanları 0 döngü ile sonuç verebilir.

 

GatherProxy8
GatherProxy8
GatherProxy8.zip
3.9 MiB
314 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikCPM.tl 2 Ödeme Kanıtı
Sonraki İçerikTraffic Spirit Kullanımı Merak Edilenler
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"