ios 10 Nasıl Yüklenir?

IOS 10 Eylül Ayından Önce Nasıl Yüklenir?

Bildiğiniz üzere Apple da gelenek olan her yılın Eylül ayında ios ta köklü değişiklikler geliyor. Bu yıl ios 10’u göreceğiz. Neler değişecek? Gözatmak istermisiniz? İşte yapmanız gerekenler;

Not:

  • iOS 10 yüklü cihazınızın yedeğini alırsanız Bu yedek daha sonra iOS 9.3.2 ya da iOS 9.3.3’e döndüğünüzde yüklenmeyecektir.
  • iOS 10 betası ilk beta olması nedeniyle sorunlara neden olmakta. Zaman zaman kasılma, uygulamalarda çökme, reset atma gibi hatalar ortaya çıkmakta. Bu sorunları minimuma indirmek mümkün. Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürünce stabil hale gelebiliyor. Pek çok Apple forumunda bu çözüm teyit edilmiş durumda.Önemli Not: Bu işlem cihazınızdaki herşeyi siler. Bu sebeple sizin için önemli olan bütün dosyaları yedeklemeniz gerekiyor.Unutmamanız gereken şey, iOS 10 yedeği sadece iOS 10 ve üzeri versiyonlara yüklenir. iOS 9.3.2 ye dönerseniz daha önce aldığınız iOS 9.3.2 yedeğini yüklemek zorundasınız.
Paylaş
Önceki İçerikWordPress SEO Nasıl Ayarlanır ?
Sonraki İçerikFileZilla Olmadan Olmaz 3.18 64Bit
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"