Liuliangbao Türkçe!

Merhaba değerli okurlar,

Yine başka bir trafik yönetim yazılımı Türkçeleştirme çalışmasıyla karşınızdayım. Liuliangbao’yu bu tip program kullananlar sanırım duymuştur. Traffic Spirite en iyi alternatiflerden birisidir. Öncelikle şunu belirteyim ki yazılımın tamamen çevirisini yapamıyoruz. Bunun nedeniyse kaynak kodlarının kilitli oluşudur. Ancak bu haliylede çok iyi biçimde işinizi görecektir.

Program çevirisi bu gün itibariyle son sürüm üstünden yapılmıştır. Kaynak kodlarındaki kilit nedeniyle üstteki banner dahi boş görünse dahi fonksiyon olarak bir kaybı yoktur. Yine belirtmek isterim programı kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.

 

LiuliangbaoTR 2
LiuliangbaoTR 2
liuliangbaoTR_2.rar
579.2 KiB
452 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikiPhone 6 Plus review
Sonraki İçerikTraffic Spirit 5.3.3 Türkçe Versiyon
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"