Payoneer Paypal'ın En iyi Alternatifi 2

Payoneer Paypal’ın En İyi Alternatifi!

Peki neden böyle söylüyoruz? Neden en iyi alternatifi? Bildiğiniz gibi 6 Haziranda Paypal BDDK kararı ile(BDDK Yükümlülüklerini yerine getiremediği için) Türkiyedeki faaliyetlerini durdurdu. Gerek website sahipleri(ister e-ticaret ister adnetwork üyeleri) ciddi bir arayış içerisine girmiştir tıpkı benim gibi. Yalnız belirtmek istediğim bir nokta; bir ödeme alma kanalı belirlerken mutlaka çalıştığınız network yada benzeri yerle kullanılan seçenekleri gözden geçiriniz.

payoneer paypal alternatifi Altını çizerek söylemek istediğim bir nokta da ödeme almadan önce hesabınızın aktif olmasına dikkat edin aksi durumda ödemeniz gecikebiliyor. Kayıt olurken doğru ve güncel bilgileri girdikten sonra aktivasyon işlemi için yaklaşık 7 iş günü bekliyoruz.(Yoğunlukta bazen iki katını bulabiliyor.) Kayıt olurken eğer adınızda Türkçe karakter olduğundan dolayı ödeme almada sıkıntı olurmu derseniz olmaz elbette. Bu durumda canlı destek hattından iletişime geçme seçeneğinide kullanabilir onay aşamasında mail adresinize gelen ve adınızın gerçekte ne şekilde yazdığını soran maile cevap olarak da verebilirsiniz.

Aslında alternatif demekle biraz haksızlık etmiş olabiliriz belkide. Yine aynı şekilde E-ticaret üstünde de kullanabildiğiniz gibi ekstra olarak da ön ödemeli bir kart gönderiyorlar isterseniz ve paranızı Türkiye de ki   herhangi bir ATM den nakit olarak çekebilirsiniz. Bu kartın yıllık yaklaşık 30$ ücreti var(kazanabildikten sonra bence verilir-ben öyle yaptım). Elbette ATM den nakit çekme lüksü de var. Bunun cüzi birde komisyonu var. Ben bunları göz önünde bulundurarak Payoneer‘i seçtim. Kuralları gayet iyi olan bu sisteme aşağıdaki linkten kaydolabilirsiniz. Aşağıdaki linkten kaydolup ilk 100$ aldığınızda(herhangi bir yerden) +25$ Payoneer den size hediye olarak geliyor. Eğer ortağı olduğunuz reklam networkünde Payoneer seçeneği varsa mutlaka denemelisiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Paylaş
Önceki İçerikBir Nakliyat Şirketi Tasarımı
Sonraki İçerikExoClick ile Sizde Kazanabilirsiniz!
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"
 • Pingback: ExoClick ile Nasıl Kazanıyoruz? - Software TranslationsSoftware Translations()

 • selam hocam paparayı anlatmamışsınız oysaki papara mart ayında herkeze paypal gibi kart dağıtmayı düşünüyor birde sizden ricam yorumlar disqus yapın nolur 😀

  • Daha çok uluslararası çalışan altyapıları incelemeye çalışıyorum. Şu ana kadar papara nın Türkiye haricinde herhangi bir platfromda göremedim.

 • Poolcu

  30$ yıllık vreceğime payeere kayıtlı olurum daha iyi

  • Ahmet Önder

   Yıllık ücretlerin yanında çeşitli işlem ücretleri de var ancak herhangi bir ödeme kanalını anlatırken ne tür sıklıkla yada ne kadar yaygın olduğunu önceliklendirerek anlatmaya çalışıyorum