Pokemon Go ve PokeFarmer 1.0.102 Son Sürüm

PokeFarmer 1.0.102 Son Sürüm!

PokeFarmer ile Pokemon GO için yürümenize gerek yok!

Evet değerli okurlar zor belada olsa telefonlarımıza yada tabletlerimize kurduğumuz oyun için internet sitelerinde çok komik anılarını paylaşanlarıda görmüşsünüzdür. Askeri alana girerken geri çevrilen yada bisikletini sürerken direğe çarpan gibi. Bu botlar ile artık buna bir son verebilirsiniz. Bu bot sayesinde pokestopları dolaşıp pokeball toplayabilirsiniz. Elbetteki sadece bu kadar değil otomatik olarak pokemon yakalayıp transfer edebilirsiniz. Bot’u elbette ekte paylaşıyorum. Nasıl kullanacağınıza gelmeden önce kısaca dosya hakkında bilgi vereyim;

Virus Total

Sürüm Tarihi: 08/13/2016 (Build 102)
Değişen: Reduced sensitivity of auto ban detection.

Özellikler
Farms PokeStops
Visits PokeStops
Farms Items
Breeds Eggs
Easy to Setup

Klasöre çıkarıp patchli olan dosyayı çalıştırmanız gerekiyor. Aksi halde lisans soracaktır. Normalde para ile satılan bir yazılımdır. Kullanım ile ilgili dikkat etmeniz gereken en önemli nokta oyuna güncelleme geldikten sonra programı çalıştırmayın. Aksi halde oyundan ban alma ihtimaliniz yükselir. Ekte paylaştığım dosya bu tarih son versiyondur. Oyuna güncelleme geldiğinde mutlaka kontrol edin. Bu program sürekli olarak oyunun API değerlerine göre güncelleme yapar(bunun için güncel versiyonu kontrol etmeniz gerekiyor). Bir sonraki güncellemeye kadar kullanabilirsiniz. Şunu da belirtmem gerekir ki hile kullanmanın hiçbir zaman ban almada sıfır riski yoktur. Online oyunlarda bu risk her ne kadar güncel olsada mevcuttur.

Google yada PTC(Pokemon Trainer Club) hesabınızı ayarlayın(Settings kısmından). Bunun sonrasında oyun ile ilgili simülasyon ayarlarını yapıp(yürüme,bisiklet,araba gibi v.b) start butonuna tıklayabiliriz. Bu programın eski versiyonunu kullanarak kısa bir süre içerisinde 200 den fazla pokeball toplayıp sürüyle de pokemon yakaladığımı ayrıca belirtmek isterim. İçinizin rahat olması açısından program ile ilgili virus total linki üstte mevcuttur. Videoda da görüldüğü gibi aslında herşey çok basit biçimde ilerliyor. Ayarları kendine göre yap ve start bot butonuna bas, hepsi bu kadar. Bırakın bilgisayarınız sizin yerinize yürüsün yada koşsun,kendinizi fazla kaptırmadan elbette sizde oynayın 🙂 Bot ile ilgili bir değişiklik olduğunda elimden geldiğince yine paylaşmaya çalışacağım. Güncelleme yapılana kadar hepinize keyifli oyunlar dilerim.

PokeFarmer 1
PokeFarmer 1
PokeFarmer-1.0.102.0.zip
Version: 0.102.0
47.0 MiB
579 Downloads
Ayrıntılar
Paylaş
Önceki İçerikAMD Overdrive ile Kontrolü Ele Alın
Sonraki İçerikTraffic Spirit 6.03 Türkçe Sizlerle
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"