Pokemon GO Yeni Sürüm

0
12553
Pokemon GO Yeni Sürüm 2

Pokemon GO Yeni Sürüm(IOS&Android)

Yeni sürüm ve yükleme yolları(1.1.1)

Eğer sizde Pokemon GO furyasına kapıldıysanız Türkiye store da henüz bulunmayan oyunun nasıl yükleneceğinden bahsedelim. IOS kullanıcıları için öncelikle Vshare Helper uygulamasını indirip yüklüyoruz. Hemen bir önceki cümdele tıklanabilir kısımlardan bunu yapabilirsiniz.

Programı indirip kurduktan sonra cihazımızı bağlıyoruz(sürücülerden ötürü itunes yüklü olmalıdır).

Cihazı tanıdıktan svshareonra APPS kısmına gelip Pokemon GO’yu aratıyoruz ve indiriyoruz. Sonrasında DOWNLOADS sekmesinde completed kısmına tıklayıp install diyoruz ve cihazımıza kurulmuş oluyor. Oyunla ilgili bir güncelleme geldiğinde vshare programını açıp cihazdan kaldırdıktan sonra yeni sürümü indirip aynı işlemi tekrarlayıp işlemi gerçekleştirebiliriz.

Android cihazlar içinde cihazın Root’lu olmasına gerek kalmıyor. Android cihazlar içinde aynı yolu izleyebilirsiniz. Cihazların jailbreak’li yada root’lu olmasına gerek kalmadan keyfini sürebilirsiniz. Modifiyeli versiyonları yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Vshare üzerinden modifiyesiz versiyonları indirebilirsiniz. Kendinizi çok kaptırmayın 🙂

Paylaş
Önceki İçerikIOS 9.2 ve 9.3.3 Jailbreak Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikAMD Overdrive ile Kontrolü Ele Alın
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"