Skrill Ödeme Sistemi

0
49
Skrill Ödeme Sistemi

Skrill yeni alternatif ödeme sistemi!

Aslında bu alternatif ödeme sistemi için yeni demek çok yerinde olmaz. Genelde şimdilere kadar bahis siteleri ve bazı reklam ağlarında kullanıldığı için çok fazla isim yaptığını söyleyemem kendi açımdan. 2001 yılında İngiltere merkezli kurulan bir şirkettir. Üyelik almak gayet basit ve de ücretsizdir. Aklımızda sürekli PayPal olduğu için onla bir karşılaştırma yapacak olursak;

Üyelik benzer kolaylıkta ve son derece basit email kutunuza gelen doğrulama bağlantısına tıklayarak hesabınızı aktif edebilirsiniz. Ancak üst limitlerde işlem gerçekleştirmek istediğinizde kimlik doğrulaması ister ki buda BDDK nın tuttuğu zorunluluklardan biridir. Yine aynı şekilde hesabınıza ön ödemeli kart yada kredi kartı ile para ekleyebilirsiniz. Belirgin fark olarak da Skrill ödeme sisteminin size ön ödemeli bir Master Card  opsiyonu verebilmesidir.

Giderek yaygınlaşan bu ödeme sistemi ile bir gün yolunuz kesişecektir.

Üye olmak için tıklayın

Paylaş
Önceki İçerikTraffic Spirit Türkçe 6.12 Sürüm
Sonraki İçerikWordego Reklam Ağı
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"