theWP Blog Teması

theBLOG, profesyonel olarak geliştirilmiş Wordress blog teması’dır. theWP ekibi olarak sizlere her zaman en içi ve en kaliteli Premium WordPress temalası üzerine seçenekler sunuyor ve değerlendirmenizi sağlıyoruz. theBLOG, çok amaçlı olarak kullanabilmeniz için tasarlanmış Full Responsive temalardan birisidir. WordPress teknoloji teması olarak da geliştirilen bu mükemmel tema, aynı zamanda magazin odaklı olarak da sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

TheBlog WordPress Blog Teması, ilk sürümü ile sizlere sunuldu. Tema son derece hızlı çalıştığı gibi SEO açısından da web sitelerini kısa zaman içerisinde başarıya ulaştıracak şekilde hazırlanmıştır. Özel yönetim paneli sayesinde temanızın tüm eklentilerini sorunsuz bir şekilde yönetebileceksiniz. Özel olarak hazırlanmış sayfa şablonları ve profesyonel REKLAM YERLEŞİMİ seçenekleri ile de Adsense kazancı odaklı çalışmak isteyenler için son derece pratik ve kreatif bir tema durumunda.

Çok amaçlı WordPress teması kategorisi için geliştirilmiş olan son birkaç senenin en efektif temalarından birisini sizlere sunmuş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Peki temamızın ana özellikleri nasıl? Bizi diğer temalardan farklı kılan öncelikler nelerdir?

Full Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarım
TheBlog teması tamamı mobil uyumluluk anlamında en iyi seçenekleri okuyucuya sunacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstü özelliklerin olduğu gibi mobil ekrana da aktarılması, temamızın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan birisi. Özellikle resimleri ön plana çıkarmak isteyenler için de opsiyonel bir temadır. Tema aynı zamanda tablet bilgisayar ekranlarında da en iyi şekilde çalışması üzerine ayarlanmış işlevsel bir blog, teknoloji ve magazin temasıdır.

Profesyonel Google Adsense Reklam Yerleşimi
Web sitesinden gelir elde etmek isteyen müşterilerimiz için çoklu reklam alanları oluşturduk ve bunları sizlerin opsiyonuna sunduk. Temamız içerisinde kullanıcıları sıkmayacak ancak genellikle tıklamaya teşvik edcecek alanlarda ideal reklam yerleşimleri hazırladık. Bu reklam alanlarını kolay bir şekilde yönetebilmeniz için tema yönetim panelinizde de tüm insiyatifler sizlere sunuldu. Google Adsense kurallarını ihlal etmeyecek ve bir sayfada maksimum 3 reklam olacak şekilde en ideal yerleşimi yapabilme şansına da sahip olacaksınız.

Maksimum Tema Hızı ve SEO Uyumluluğu
Bir web sitesinin en önemli özelliklerinden birisi de açılış hızının iyi olmasıdır. TheBlog teması sizlere hız anlamında en profesyonel seçenekleri sunuyor. Minimum sorgu, minimum eklenti kullanımı ve maksimum sürat sizlerle birlikte. Aynı zamanda arama motorlarının site temalarından beklediği tüm On Page SEO seçenekleri eksiksiz bir şekilde sizler için ayarlandı.

Gelişmiş Resim Galerisi Altyapısı
Konularınız içerisinde kullanacağınız resim galerileri de mükemmel bir görsellik ve işlevsellik ile sizlere sunuluyor. Sayısı her ne olursa olsun resim galerileri oluşturabileceksiniz. Resim galerileriniz için özel olarak hazırlamış olduğumuz şablonumuzda okuyucularınız resimleri çözünürlük sorunu olmadan en ideal şekilde inceleyecek, ideal reklam yerleşimi seçeneceğimiz ile de sizlere ek gelir getirecektir.

Video Yayınlarınız için Özel Sayfa Tasarımı
Web sitenizde yayınlayacağınız videolarınız özel bir sayfa tasarımı hazırlandı. Bu sayfa tasarımında videonuz ön planda tutulacağı gibi aynı zamanda videolarınızın altına video ile alakalı teorik bilgi ya da makale içeriği yayınlama şansına sahip olacaksınız.

Özel Hazırlanmış Yazar Bilgisi Alanı
Günümüz WordPress teknoloji ve blog temalarının olmazsa olmazlarından birisi olan YAZAR BİLGİSİ alanını temamıza özel bir şekilde kodladık. Eklentiden bağımsız bir şekilde çalışan ve siteyi kesinlikle kasmayan bu özellik sayesinde okuyucularınıza avatar ve kendiniz hakkında bilgileri sorunsuz bir şekilde sunabileceksiniz.

Gelişmiş Yorum Alanı ve Kategori Listelemesi
Bu tip temalarda bütünlük önemlidir. Okuyucularınızı yoruma teşvik etmek amacı ile temayla bütünleşik mükemmel bir yorum yapma alanı ve listelemesi hazırlandı. Sidebar ve üst menü kısmında listeleyebileceğiniz kategoriler ise okuyucunun gözünü almak açısında çok büyük önem arz ediyor.

Gelişmiş TheWP Tema Yönetim Paneli
Bir temanın tüm alanlarını yönetebilmek önemlidir. TheBlog temasında özel yazılımımız olan panel yardımı ile tüm alanlarınızı sorunsuz bir şekilde yönetebilme şansına sahip olacaksınız. Reklam alanları, renk ayarları, sosyal ağ ayarları ve bu gibi tüm ayarlarınızı TheBlog tema yönetim paneli içerisinden rahatlıkla yapabilecek ve temanızı istediğiniz şekilde yönetebileceksiniz. Bu sayede dışarıya bağımlılığınız çok daha az olacak.

Yorum olarak beliirtebileceğim husus ise; tema gayet sade ve kullanışlı, bunun yanında sadeliğinden dolayı içerik kod oranınız da daha iyi olup google üstünde biraz daha avantajlı olduğunuzu söyleyebilirim. Demo incelemek isterseniz şu an sitede bulunan temanın aynısıdır. Reklam yerleşimleride iyiçe düşünülmüş. Makul fiyatıyla el yakmıyor. Satın almak isterseniz tıklayın!

Paylaş
Önceki İçerikOpen VPN Nedir Nasıl Kullanılır?
Sonraki İçerikTraffic Spirit 6.0.5 Yine Türkçe
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"