Traffic Spirit 5.3.3 Türkçe Versiyon 1
Traffic Spirit kullanırken nelere dikkat edilmelidir,hangi özellik ne anlama geliyor? Google den ban alırmıyım?

Merhaba değerli okurlar;

Traffic Spirit programının her yeni versiyonu piyasaya sürüldüğünde elimden geldiğince hızlı bir biçimde siz değerli okurlar için çevirisini yapmaya çalışıyorum. Henüz yayınlanalı iki gün oldu ve yeni çevirisiyle karşınızda Traffic Spirit. Bu sürümde küçük geliştirmelerin yanında;

-Yüksek çözünürlükteki sistemlerde yaşanılan görüntüleme sorunu giderildi.

-Web siteleri için HTML5 desteği eklendi.spirit

Sizler için yaptığım çalışmayı en azından sayfanın altında bulunan kısımdan değerlendirmenizi rica ediyorum. Destek,paylaşım ve yorumlarınızdan ilham alarak çalışmalarıma devam ediyorum. Üst kısımdaki banner yada uygulamanın ikonları ile ilgili tavsiyeleriniz varsa ortak isteklere göre şekillendirebiliriz. Bazı sorulara cevap olabilmesi açısından sıkça sorulan bazı sorulara peşinen yanıt vermek gerekirse;

1-Programı kullanırken bazı zamanlarda virüs uyarısı neden alıyorum?

Bunun nedeni P2p mantığı ile çalışan bu programı kullanan diğer kullanıcıların programa ekledikleri sitelerin içerdiği virüstendir. Önerim programı kullanırken antivirüsün açık olması ve programa güvenlik duvarında izin verilmiş olmasıdır.

2-Neden trafiği çok yavaş alıyorum?

-Grafik fonksiyonu ile trafiği sıkıştırmış olabilirsiniz

-Bölge kontrolü ile sadece belirli bölgelerden trafik alıyor olabilirsiniz

3-Neden ziyaret trafiği olduğundan daha az sayıda görünüyor?

-Bunun en temel nedenlerinden bir tanesi sayfanın içerdiği javascript kodlarının çakışmasından ötürüdür.

-Üçüncü parti analitik program yada scriptleri her zaman tam uyumlu olarak çalışmayabilir. Google Analytics kullanmanızı öneririm.En ince ayrıntısına kadar sitenizin istatistiğini tutabilir hedeflerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Traffic Spirit ile ilgili merak ettiğiniz sorular için ayrı bir konu açıp sorularınızı topladıktan sonra sorularınıza cevap olabilmesi açısından bir makale hazırlamayı düşünüyorum. Elbette aranızda farklı cevherler vardır ama bunu tartışarak daha iyi hale getirebiliriz.

Programın her zaman olduğu gibi sizlere faydalı olabilmesi dileğiyle yazının sonunda bulacaksınız.

https://openload.co/f/GZInnktD-0w/ipts.rar

 

Paylaş
Önceki İçerikLiuliangbao Türkçe!
Sonraki İçerikAdult Video Script 3.3+Plugin
20 Yıllık bilgisayar dünyası deneyimini insanlara yararlı birşeyler yapabilmek adına kullanmaktan zevk alan, aynı zamanda bir canlı bilimci.Kimi zaman bir web tasarımı(E-Ticaret,Blog v.b)ile vakit geçiren biri. Ne ilginç değilmi? Canı sıkıldıkça reverse engineering ile uğraşır,bir makale yazar canı sıkıldıkça. Birde Siemens markasının yıllar önceki sloganını çok sever! -"Be inspired"
 • hocam programda integral moda geç diyoruz hesap istiyor nereden kayıt olucaz?

  • ahonder

   Kayıt olacağınız adres vip.ipts.com dur.

 • Kardeşim programın hit akış hızını nasıl ayarlayabiliyoruz biliyor musun acaba?

  • ahonder

   Programın ücretsiz sürümünde çok mümkün olmuyor. P2P tabanlı çalışan bir program ve bu hit akış hızı tamamen programı kullanan kişilere bağlıdır. Bölge kısıtlamasına gitmeden kullanırsan programı daha hızlı hit alırsın ancak uzakdoğu lokasyonundan çok hit göndermemeni tavsiye ederim. Program üstünde sadece ekleyeceğin linke kaç ip nin ziyaret edebileceğini ve nereden olacağını belirleyebilirsin. Onun haricinde integral mod kısmında puan toplayıp(bunu kullanmak için vip.ipts.com adresinden ücretsiz üye olabilirsiniz) bunun vip arayüzünden daha fonksiyonel biçimde kullanabilirsiniz(min 50000 puan gerekir kullanım için).