Yerli Madenci Havuzu Arsmine

0
347

Merhaba değerli okurlar,

Kripto madencilik ile uğraşanlar için yeni bir havuz ve üstelik yerli. Aynı zamanda datacenter lokasyonu da Türkiyede. Bu ne demektir? Pinglerinizin çok daha iyi olması paylaşımlarınızın kayıpsız olması anlamınada gelir. Haliyle elde edeceğiniz kazanç da yükselecektir.

Sitesinde yapılan açıklamada normalden yaklaşık %50 oranında bir artış olacağı söylenmekte. Pinglere ortalama 9ms yazılmış ancak bu datacentere olan uzaklığınız ve bağlantı hızınız ile alakalıdır elbette. ethermine.org de 100ms dolayında ping alırken bu havuzda 65ms ping alıyorum ki 50 ve altında alan kullanıcılarda mevcut.

Minimum ödeme ETH için 0.05 olarak belirlenmiş ve şu an için değişiklik yapılamıyor. Stratum destekli havuza bağlantı için Claymore Dualminer de adres kısmına eth.arsmine.net:8008 olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bu yazıyı yazarken Ethereum için 6 madenci vardı(biri benim) bitimine doğru 8 oldu ve umarım giderek artacaktır. İlk temennileri paylaştıktan sonra sitenin genel adresi de; arsmine.com olduğunu belirtelim. Blok bulma şansı şu an %6,blok başına ödül 3 ETH ve devam. Bir süre test ettikten sonra izlenimlerimi ve deneyimlerimi tekrar sizinle paylaşacağım.

Happy Mining!

 Minimum ödeme tutarı: 0.05 Eth

 Türkiye’nin Tek Yerli Madenci Havuzu

 Türkiye’deki veri merkezi ile düşük ping garantisi

 İlk 3 ay %0 komisyon oranı

 Transfer ücretlerini biz ödüyoruz

 Her 3 saatte bir düzenli ödemeler

Nicehash ve MiningRigRentals uyumluDüşük ping yüksek kazanç

Edit: Maalesef ki havuzu her ne kadar beğensemde blok bulma için yeterli kapasiteye ulaşamadığından duyuru ile sahipleri havuzu kapatmıştır. Karşımızda bir muhatabımız vardı, sorduğumuzun yanıtını alabiliyorduk. Ancak haksız yere aleyhinde yapılan kara propogandaların da büyük etkisi olmuştur. Bu kara propogandaları yapanlarda komik durumda olduklarının farkında bile değiller. ETH havuzu için yeterli güce ulaşıldığında tekrar açılacağı da verilen bilgiler arasında.

#arsmine olarak ethash algoritmasını kullanan bir çok coin desteklenmektedir. etc,pirl, music ve ella gibi. İlerleyen dönemde farklı algoritmadaki çalışmalarının da olacağını belirtmişlerdir.